.
Stripfiguren
OTTO8 (7K)
..series 1940-1949..
OTTO2 (7K)


Home     Alfabetische volgorde     Chronologische volgorde     Periode 1940-1949



Aan de lopenden band (1945)
Aan het strand (1948)
Albert (1943)
Alles in beeld (1942)
Almanak van Uilenspiegel (1949)
Amerika's vleugels (1944)
Anneke (1943)
Ashanti jongen (1949)
Avontuur in het Grachtenhuis (1948)
professor Azimut / Le Monnier (1943)
Baard en Kale (1942)
Babar (1947)
Bac-serie (1941)
Barend Balhoofd (1949)
Bassie (1943)
de Bedrieger bedrogen (1942)
het Beest is dood (1946)
van Bergen (1946)
Bernard Chamblet (1946)
Bertrand de Held (1948)
Bill Morris en George Young (1947)
Billy Paf (1945)
Bim (1943)
de Blauwe Sperwer (1944)
Blondie en Blinkie (1946)
Bloske & Zwik (1945)
Blijde boodschap (1948)
Bobbeltje(s) (1946)
Bobby (1946)
Bob Crack (1948)
Bobino (1943)
Boffie (1947)
Bokke Heidehipper (1947)
Bollie (1949)
heer Bommel en Tom Poes (1941)
Bonny Day (1946)
Boris (1946)
don Bosco (1943)
Brepols -CCL voor onze kinderen (194)
Bricole (1945)
Bruin en Daan (1946)
Bruintje Beer (1940)
kapitein Brul Boei (1949)
Buck Danny (1949)
Buffalo Bill (1945)
Bulletje en Bonestaak (1949)
Busch strips (1943)
Bussing (1948)
Bijzondere opdracht (1948)
Caramba (1947)
Charlie Chan (1949)
Christoffel Columbus (1946)
ridder Clap van Rammelsteijn (1946)
de Daverende dingen dezer dagen (1945)
Dick Bos (1941)
Dig en Dag (1945)
Ditto (1945)
Donald Duck (1949)
Dribbeldra (1947)
de Drie Musketiers (1942)
Dyn-Amit en At-Aum (1946)
Eksteroog (1947)
Episode editie (1947)
Eric de Noorman (1948)
Faaske (1948)
Fanfan en Dikke Sluwe (1946)
Fiedelflier (1947)
Flipje, het fruitbaasje van Tiel (1940)
kap'tein Fokkemast (1946)
Fokkie Flink (1945)
sir Francis Hook (1948)
Frank Moore (1948)
Fred Spring (1948)
Fromanteau (1942)
de Geest der Savanna (1948)
de Gefopte Konijntjes (1941)
het Geheimzinnige eiland (1946)
Globi (1949)
Godfried van Bouillon (1949)
het Goud der Omahas (1948)
de Gouden Dolk (1946)
Gringalou (1946)
de Grote Otter (1946)
Gijs Goverts (1948)
het Haarnetje (1949)
Handige Bob (1949)
Harry Stick (1946)
de Heer van D'Ahagger (1945)
Heidi (1948)
de Held van Texas (1947)
de Helse Patrouille (1949)
Inde Goude Gaper (1947)
Inde Soete Suikerbol (1942)
Is dit onze Toekomst? (1948)
Ivanhoe (1948)
Jaapje (1943)
Jan en Lola- Zwarte dassen (1943)
Jan Kordaat (1944)
Jan met de motorhand (1946)
Jan Onversaagd (1946)
Jan Pierewiet (1947)
Jan Wapen (1945)
Jef, Dolfke en Rob (1940)
Jezus, Maria en Jozef (1941)
Jim en Bill Butterson (1946)
Jimmy (1947)
Jim Spitfire (1946)
Jo Bart (1945)
Jochem Jofel (1945)
Johnny en Annie(1948)
Jolliker (1948)
Joris Voetangel (1946)
Josette (1948)
Kabouterboekjes (1942)
Kappie (1947)
Karamel en Romulus (1946)
Karel Knal (1940)
Karel Kwiek (1947)
Karl May (1948)
de Kat (1948)
ome Keesje (1948)
Kerstklank (1945)
Ketelbinkie (1946)
Kick Wilstra (1949)
Klaasje Allemansverdriet (1946)
de Kleine Gouden Sleutel (1949)
het Kleine Prentenboek (1942)
Klok zeepfabriek (1941)
Klompertje (1941)
Knots en Knars (1949)
Kokkie en Brokkie (1948)
detective Kommer (1949)
Kruitdamp en Schijnwerpers (1947)
Krulstaart (1943)
Kuifje (1947)
de Laatste der Mohikanen/Mohicanen (1948)
het Lachen niet verleerd (1947)
Leertip s trip (1949)
tante Leida Pannelat (1940)
Leo en Lorre (1948)
Lepeloor en Hazenstijn (1946)
Lex Brand (1947)
Lucky Luke (1949)
Luistert naar Hem (1949)
professor Magneto (1947)
Maja (1949)
Marina (1948)
Marius Windvang (1946)
Markies Takkenbos (1942)
Materne (1940)
Max Maurits (1948)
Met de Zilverarend op avontuur (1947)
Mickey Mouse (1949)
Mimi (1947)
Mimich (1946)
Mizo en Friket (1946)
Moderne Robin (1946)
Moker (1948)
Monki (1946)
Mowg (1947)
Muisje Wit (1948)
baron von Munchhausen (1944)
Mustang agent 549... (1946)
Nederland in oorlog (1944)
Nekkie Raf en Apie Snuif (1941)
Nero (1948)
Nick Sharp (1948)
Olive en Bengali (1946)
Olle Kapoen (1948)
Onderduikers (1948)
het Oog van Brahma (1948)
Ootje Teur (1948)
Op de Roode Planeet (1944)
Opgepast! De Jivaros (1945)
Oscar (1949)
Oude sprookje/verhaal... modern verteld... (1948)
Panda (1948)
Panterserie (1947)
Paulus de Boskabouter (1947)
Paulus van Tarsus (1946)
Per Atoomraket naar Mars (1945)
Pim, Pam en Pom (1949)
de 2e Pimpernel (1947)
pa Pinkelman en tante Pollewop (1946)
Piwo (1943)
Plakprentenboek (1945)
Poepoeke (1946)
de neus van Poesje vertelt (1947)
Pommy en Stommy (1945)
Pouss-Pouss (1942)
mijnheer Prikkebeen (1943)
Prins tegen wil en dank (1946)
kapitein Pijp / Trubert (1942)
Quick/Kwik en Flupke (1949)
Rappie en Snappie (1942)
Red Ryder (1948)
Reinaart de vos (1942)
Rikki Visser (1947)
kapitein Rob (1946)
Robbedoes en Kwabbernoot (1949)
Rob de avonturier (1948)
Robinson Crusoë (1948)
Roger de geweldige (1947)
ridder Rudolf (1942)
Simon-o Semel (1949)
Sitah (1948)
Slimmetje en Papaver /Pinchon (1943)
Smidje Smee (1940)
Snaveltje Snip (1945)
Sneeuwvlok (1943)
Snoek (1946)
Spot Morton (1947)
Sprinkgermanenplaag (1945)
Sprookjesplakboek (1946)
Stan en Job (1943)
Stanny Stamp (1948)
de Strijd om de West Road (1948)
Suske en Wiske (1946)
Suzy (1947)
Taaie & Neut (1949)
Tam-Tam (1946)
Tarzan (1947)
Tekko Taks (1947)
Tiff-Huté / Le Monnier (1944)
Tiger Jones (1948)
Tim en zijn aapje (1947)
Timmetje Tom (1948)
Tobias Sloom en Binky (1947)
oom Tom (1948)
Tom Brown (1948)
Tom Dapper (1943)
Tom Lucky (1946)
Tommy Time (1947)
Tommy Tuller (1946)
Tom Wels (1948)
Toto (1948)
generaal Trip (1948)
Tutur en Tatave (1949)
Tijs Wijs (1941)
V-12 antwoordt niet! (1945)
Van koken en stoken (1945)
Verdwenen 7000 (1942)
smidje Verholen (1949)
de Verjaardag (1944)
de Vliegende Hollander (1948)
professor Vlinder (1946)
de Vroolijke Jongens (1946)
Wammes de luie kabouter (1947)
de Wereldreis van een Jeep (1945)
de Wilde Zwanen (1947)
Wildwestserie (1947)
Witsok (1941)
Wolvenreeks (1947)
Wolvenserie (1947)
Wrill (1946)
X9(negen)(1948)
de Zeeschuimer (1946)
Zeg weet je 't al? (1943)
Zonneland Kerstboek (1946)
Zoo ik .... was (1945)

Terug naar boven

www.stripboekmuseum.nl
Kees Otto
Santpoort-Noord

c.otto.n@versatel.nl
Alle strips op chronologische volgorde

Vanaf 1858 met Prikkebeen

Vanaf 1920 per jaar een overzicht
Links: